Main Page » Other workshop tools » Condor Werkzeug - tools » News » M35200/16 - articulated 16 mm socket, 1 / 2 "
M35200/16 - articulated 16 mm socket, 1 / 2 "
Condor
No change in product price in the last 30 days
Quantity:
pcs
Add to cart
add to wish list
  • Product description
  • Product reviews (0)
Chrome vanadium steel. length 65 mm. has a hole for the safety pin and O-ring.
Lack of reviews for this product. Be the first to write a review.
Other products in category
M30289 - adapter / carrier 1 / 2 "x 3 / 8"